14.1.2014

 /  webmaster

Schůzku 14.1. jsme začali akrobatickou rozehřívačkou na jednotlivce, kde každý musel vysvobodit co nejcennější kus pokladu tak, že se natáhl přes bezednou propast k pokladu a pak, aniž by spadnul, se musel dostat zpět. Kdo dosáhl nejdál, zvítězil. Nebylo moc velkým překvapením, že v této soutěži vyhrávaly hlavně holky, páč jsou mnohem ohebnější.

Vrcholem schůzky byla Ondrova hra na týmy, kdy se postupně odkrývaly čtverečky a hádaly se filmy a seriály. Týmy se hlásily pomocí kartiček se smajlíky. Když věděli správnou odpověď, vyslali svého přihlašovače, což byl zpravidla ten nejmladší z týmu, pro smajlíka.
:-) – hádali 1., :-| – hádali 2., :-( – hádali 3. Pokud správně uhodli, mohli otočit políčko na podzemní mapě a o 2 se posunout. Ti co měli následujícího smajlíka se pouze posunuli o 1 pole. Konečným výsledkem bylo, že se konečně odkryly všechny poklady, klíč i cesta ven. Teď už jen zbývá se k nim dostat. Závěrem schůzky jsme se všichni s radostí vrhli na uklízení toho hrozného nepořádku, který jsme tam stihli za tu hodinu udělat.

Pinďa

{jcomments on}