21 disciplín za víkend aneb bezva akce na Polaně

/  webmaster

Je to již několik týdnů, co jsme v Beskydech obsadili krásné 3. místo na mezioddílové soutěži 21. Konečně jsou na světě články o tomto bezva výletu. První je od Pindi a tak huráááá do čtení…

O víkendu před podzimkami jsme byli na mezioddílové soutěži 21. Bylo to pro nás něco nového a tak jsme se těšili, co to bude za srandu.

V pátek 22. jsme se ráno sešli a vyrazili na VÝPRAVU. Jeli jsme vlakem Euro City a cestou k nám přistoupili SMRAĎOŠI Dakoti. Cestou jsme asi milionkrát přestupovali, až jsme dorazili k úpatí kopce, na kterém stojí chalupa Polana. Když jsme se vyškrábali nahoru a zaujali bojová místa na spaní, vysvětlili nám pravidla a hned jsme šli soutěžit. První soutěž bylo představování oddílu formou prezentace, což jsme díky mistrovskému Záklonovu dílu vyhráli. Pak následovaly sebepoznávací hry a další soutěže.

Že to nebude žádný čajový dýchánek jsme zjistili už v sobotu ráno, kdy jsme museli vstávat už před půl osmou. Všichni jme se najedli a opět šli soutěžit. Začalo se orientačním během. Následovaly další soutěže, až jsme se dostali k rozdělávání ohně a vaření guláše. My jsme teda žádný guláš nevařili, my vařili Šajn Topf!! 20 minut před koncem jsme neměli uvařené ani brambory s cibulí a tak nám Brkos s Tomášem od Lotrů poradili, ať to dáme do ohně. Díky této radě a našemu kuchařskému umění se nám podařilo Šajn Topf dodělat před koncem limitu. Ani nemusím dodávat, že jsme to měli i s párátkama, protože jsme to míchali klackem. Poté jsme až do konce dne soutěžili např. v obřím scrable nebo golfu s mikulášskou holí. Nato, že jsme tam byli poprvé a byli jsme nejmladší jsme obsadili krásné 3. místo a příště si tam pojedeme pro výhru.