Cimrman 2014 a naše Uvař TO!

 /  webmaster

joomplu:123Jednou z našich tradičních akcí je mezioddílový divadelní festival Cimrman by se divil, který každoročně pořádá českolipský oddíl Chippewa. I letos jsme se v extra rychlém termínu naučili naše role a vyrazili na sever, abychom všem předvedli naše divadelní umění. a jak to viděla Míca?

Sešli jsme se v sobotu a naší cestu jsme směřovali do České Lípy, kam jsme jeli autobusem. Dorazili jsme do místního domu mládeže, kde jsme přespali. Jelikož jsme naše divadlo neměli pořádně nacvičené, zkoušeli jsme proto asi dvě hodinky.

joomplu:126Noc byla plná vášní, když nás probudil nejprve déšť do otevřených oken, nebo později chlápci na ulici, řvoucí „mám rád svařák“.

Ráno, po našem rychlém vstávání (samozřejmě, jako vždycky) jsme se nasnídali, dali do pořádku místnost, kterou jsme měli půjčenou, a vydali jsme se do Jiráskova divadla v České Lípě, kde se odehrával celý festival. Přišli jsme a už jsme slyšeli oddíl, hrající svoje představení na jevišti.

joomplu:125Vystoupení byla fakt super, většinou mezi nimi byl Véna z Dakotů, který točil s pojkami, nebo předváděl show s yoyem. Dále pak dva kluci z Chippewy, kteří hráli dost dobře na bicí. Když byla velká přestávka, měli jsme zkoušku a po krátké chvíli jsme už předváděli naše velké umění na podiu. Letos jsme zahráli kulinářskou show s názvem Uvař TO! Myslím, že jsme to celkem zvládli. Umístili jsme se sice na horším než třetím místě, ale do příště vymyslíme určitě něco, co bude mít větší ohlas.

První tedy byla Chippewa, druzí Stopaři, a o třetí místo se dělili Dakoti a ZŠ Kravaře. Moc se nám akce líbila a už se těšíme na příští rok.

Míca

Několik fotografií z Cimrmana naleznete v oddílové fotogalerii, některé pocházejí z Chippewáckého foťáku, za což jim moc děkujeme :)

{jcomments on}