Co dělají Staňáci v pátek odpoledne?

 /  webmaster

Na poslední oddílovce jsme se domluvili, že zjistíme, co děláme všichni ve stejný čas. Inspirací nám byli Dakoti, naši kamarádi z České Lípy. Úkolem bylo vyfotografovat to, co právě děláme v pátek přesně v 17:20 minut a lehce to okomentovat. Několik Staňáků nezapomnělo a tak si můžete udělat hezký obrázek o tom, kdo si jak užíval páteční odpoledne. A už teď plánujeme společné Staňácko-Dakotské zjišťování našich činností v jednu dobu.

 

Adélka

Právě slavíme mé 11. narozeniny a budu foukat dort a pak ho z holkama sníme. Hrajeme různé hry. Rády bychom už běhali venku, ale počasí nám to nedovolí. Už se těšíme s vámi na Velikonoce.

Terka

Zrovna jsem na počítači a poslouchám písničky. Také koukám na filmy a čekám až máma dodělá večeři, už se nemůžu dočkat, mám hrozný hlad. K večeři máme opečené kuřecí křídla s hranolkama. A po večeři mě čeká perník. :-D

Míca

Je 17:20 a právě sedím v Palladiu u zastávky Náměstí republiky. Jsem tu s Davidem a Kuřetem. Sedíme v McDonalds a měli jsme cheeseburgera. V KFC jsme si dali bezedný kelímek – pepsi. Je tu poměrně dost lidí. Bude to asi tim, ze je pátek. Je tu veřejná sit WiFi. Skoro všichni jsou na ni připojeni, takze se to seká. Za chvilku si nejspíše dame twistera. Je to tu fakt super, doporučuji.

Ondra

Stojím s batohem mezi dveřmi a chystám se zamknout kancl, kde pracuji. Dneska jsem tu byl trochu déle než normálně, protože jsem musel dohnat všechny restíky. S kolegou jsme totiž odpoledne byli na finále soutěže Zlatý Ámos, je to soutěž o najlepšího učitele. Celé to vyhrála paní učitelka z Kunovic. No a vzhledem k tomu, že mi právě mobil udkázal 17:20, fotím, zamykám a utíkám na tramvaj, abych byl brzy doma u holek.

Pinďa

Fotka z mého obvyklého pátečního softového drilu. Dneska sme kopali jámu, která není vidět, protože sem zrovna pózoval na fotku ;), na naše HQ (základnu). Obvykle ale cvičíme taktické postupy, reakci na nástřely atd., takže žádná ulejvárna.
 
P.S.:čas fotky je troch nepřesnej, protože je to focený z kamošova mobilu a mě pak jenom přeposlaný ;).

Kačka

Parádni odpoledne s tetou Lůcou, Nuttelou, burákama, větrníkama :-) Lucka k nám přišla na návštěvu a tak jsme si udělali i s Terezkou dámskou jízdu :) Bylo to bezvadný, ujížděly jsme zejména na Nuttele s burákama, zkuste to někdy, je to fakt síla :)

 

{jcomments on}