CVVZ aneb učíme se pro oddíl

 /  webmaster

Minulý víkend (14.-17.11.) jsme se já, Fífa a Lukáš zúčastnili brněnské CVVZtky (celostátní vzájemná výměna zkušeností). Na místo jsmel díky nehodě na dálnici dorazili později, než jsme chtěli, a tak jsme zahajovací rituál, který byl prý velmi povedený, bohužel nestihli.

Jakmile jsme se vybalili, pospíchali jsme s Fífou na první program, zatímco Lukáš se odebral do úžasné místnosti plné deskovek. Když v půl 3 ráno konečně skončily programy, vydal jsem se alespoň na pár hodin ulehnout a nabrat sílu.

Ráno v půl 8 vstávat, honem na snídani a už začínal sled denních programů, jako na potvoru jsem je měl rozházené na přeskáčku v obou školách, ve kterých CVVZtka byla. Konečně večer jsem si mohl trochu oddychnout. Zašli jsme do čajovny na výtečný čaj a zazpívat si pár písniček s kytarou a pak honem zase na kutě. Neděle se opakovala v podobném, snad ještě hektičtějším tempu. V pondělí ráno jsem si zašel na poslední program a pak už hurá domu.

Celkově k tomu už jen mohu dodat, že to byl supr víkend a doporučuji každému, aby se někdy také zúčastnil. Získá se zde nejen hromada nových znalostí, ale taky poznáte spoustu fajn lidí.

Pinďa