Déšť, vítr a tisíce víček aneb Víčkování 2012

 /  webmaster

Letošní téma Víčkování bylo „Mořský svět“ a tak jsme se pustili do obří chobotnice. Neporazila nás ani nepřízeň počasí a budeme útočit na 4. vítězství v řadě … uvidíme :) Tedy 4 hodiny třídění, 5 hodin stavby a 1 minuta demolice. Více o letošním ročníku Víčkování se dozvíte v tomto článku.

Každý rok se pořádá soutěž – Víčkování. Jde o to, že se každý rok zadá nějaké téma a ostatní se snaží s víček postavit obrázek. My se vždy do té soutěře přihlásíme a pokaždé jsme jí zatím vyhráli.

Letos se zadalo téma mořský svět. Tak jsme se v sobotu večer sešli v klubovně a začali třídit víčka. Víček je cca 25 000. Třídili jsme asi od osmi do půlnoci. Pak jsme se najedli – půlnoční svačinka =D a potom jsme dělali kraviny a šli spát. Ráno nás měl probudit budík ve čtvrt na osm, ale jelikož nezvonil, tak jsme vstali asi v osm. Nasnídali se, dali víčka do auta a šli na házenkářské hřiště na Spojích, kde jsme stavěli. Nejdříve jsme si ohraničili kužely místa, kde zhruba bude chobotnice. No a pak jsme začali stavět. Jako první jsme začali stavět hlavu a potom chapadla. Byla strašná zima a i pršelo a tak jsme se chodili ohřívat dovnitř do spojařské klubovny. Chapadla jsme potom vyplňovali různými barvami víček, každé chapadlo mělo svou barvu. Když jsme chapadla měli hotové, začali jsme vyplňovat hlavu chobotnice, která byla skoro ze všech víček. Nad hlavu jsme napsali TOM S.T.A.N. a měli jsme hotovo. Vyfotili jsme to a jediné co nám ještě zbívalo bylo to, že jsme museli chobotnici zbořit. Odstartovali jsme to a začali bourat, víčka jsme dali zpátky do pytlů a byl konec. Až na to počasí to bylo moc pěkné. Doufám, že zase vyhrajeme.

Míca