I Míca byla chvíli Vyzvědačem

 /  webmaster

joomplu:74Míca je tradičním Vyzvědačem, tedy Vyzvědačkou a i letos přidala několik bodů do našich výsledků. Jako jedna z mále napsala také článek a tak po Fífovi přichází další ohlédnutí ze jednou bezvadnou mezioddílovou akcí.

O víkendu 8. – 10.11. jsme jeli na Vyzvědače. Sešli jsme se vpátek před školou nebo na hlavním nádraží. Jeli jsme vlakem až do Mladé Boleslavi, kde se odehrávala celá hra. Spali jsme v místní základní škole a tak jsme se zde rychle „zabydleli“, nepořádek tam byl skoro hned. Ten večer jsme blbli ale jen do určitě míry.

Druhý den ráno jsme se všechny oddíly sešly v tělocvičně a to: Dakoti, Chippewa, Máci, Magneti, Robinsoni, Veverci a to nejlepší nakonec TOM S.T.A.N. Tomek nám vysvětlil důkladně pravidla, protože jinak než důkladně to Tomek neumí.

joomplu:70Vylosovali jsme si území, hrálo se na tři kola, ale my hráli jen v tom prvním a ve třetím. Padly poslední dotazy a my se mohli vydat na území a tvořit 16 těžkých a 24 lehých otázek. To nám trvalo zhruba 2 hodiny. Když bylo hotovo vrátili jsme se do školy na oběd. Každý si měl svůj oběd obstarat sám a tak to vypadalo, jak když jsme vykoupili všechny poléky z pytlíku hlavně čínské.

Po obědě se hrálo první kolo někdy kolem 14:00.  My ostatní jsme se šli kouknou na věž a kochali se ze zhora na hrající Dakoty. Když jsme se dokochali, tak si někteří šli něco smlsnout do cukrárny, někteří šli do Billy. Odehrálo se 2. kolo a pak se šlo na 3. ( překvapivě ).

joomplu:73Skončili jsme, zase byli ve škole a čekali jsme na výsledky. Dopadlo na následovně – konečně jsme byli …… lepší než Dakoti! Ale ani na první místo nám to nestačilo. Starší byli na 7. místě a mladší na 2. místě a s výsledkama jsme byli spokojeni. Zmiňovali se i kostýmy, co se na hru použily, např: Metař, kluk převlečený za krásnou půvabnou dámu apod.

Jelikož Staňáci jedí zdravě, měli jsme k večeři pizzu. Třetí den jsme se šli podívat do Michalovic na zříceninu, ale při našem štěstí byla zavřená. A tak jsme si alespoň udělali krásnou příjemnou procházku. Jelikož Staňáci jedí zdravě, dali jsme si i k obědu pizzu. Potom jsme si ještě dobalili a douklidili a mohli vyrazit na nádraží na vlak. Byl to parádní a pohodový výlet.

Míca

{jcomments on}