I Míca letos víčkovala :)

 /  webmaster

Jednou z těch, kteří se mořili s tou hordou víček byla i Micina, dokonce sepsala článek o našem snažení a o žirafě lamí :) Tak tady je.

Naše čtyři vítězství ve víčkování nám jaksi nestačí a tak jsme se rozhodli i pro páté. Tedy snad se nám ho podaří urvat, ale prát se nebudeme. V sobotu ráno jsme se sešli před klubovnou a šli „přímou čarou“ na házenkářské hřiště na Balkáně.

Tam už na nás čekali víčka. Začali jsme třídit, naštěstí jen na světlé a tmavé, takže to šlo mnohem rychleji. Ufuf. Jelikož letošní téma je ZOO, tak jsme stavěli žirafu. Sice nikdy nikdo neviděl barevnou žirafu, ale my jsme se pro ni rozhodli. Nejdříve jsme udělali obrys a fleky tmavými víčky a potom jsme jí světlými vyplňovali. Největší dílo na celé žirafě byl nejspíš ocas, který stavěl Kuře, asi desetkrát ho předělával, stejně jako holky hlavu a zadní nohy. Nejdříve to vypadalo, že žirafa skončí jen se třemi nohami, ale nakonec měla i tu čtvrtou.

Pomoc nám přišlo pár maminek a tatínků, včetně Matěje z tábora i s Kubíkem. Už máme duben, ale jak všichni víme, tak to tak nevypadá, takže jsme byli rádi za každou kapku teplého čaje. Naštěstí nám nepršelo. Když bylo naše umělecké dílo hotové, vyfotili jsme ho, abychom ho mohli poslat do soutěže. Co nás asi všechny na žirafě nejvíce bavilo, bylo bourání. Odstartovali jsme a hrabali košťatami před sebou i za sebou než byla žirafa fuč. Když jsme si pak prohlíželi zpětně fotky, zjistili jsme, že to nebyla leda jaká žirafa. Byla to žirafa – lamí. No, snad se bude porotě líbit a my získáme dobré umístění.

Míca

{phocagallery view=category|categoryid=12|limitstart=0|limitcount=0}