I Pinďa byl v Beskydech aneb Jedenadvacítka potřetí

 /  webmasterimg_4825

img_4825Sobotní odpoledne na Jedenadvacítce bylo akční! Třetí část sepsal Pinďa, jedinný Staňák, který byl v Beskydech i před dvěma lety.

V sobotu po obědě byla soutěž v přesekávání dřeva – na kterou se nám samozřejmě hodila moje mega sekera značky FISKARS. Na znamení jsme měli jednotlivě vybíhat a sekat do špalku o průměru asi 15 cm po určitý čas, poté jsme se vyměnili a tak to šlo pořád dokola. Tuto soutěž jsme samozřejmě vyhráli, i když musím přiznat, že rozhodující ránu zasadila Joska

img_4843

Potom jsme se přesunuli na lavičky před chatou a hned nám začali vysvětlovat další úkol. Podle indicií jsme měli najít na nakresleném plánku domu sňatkového podvodníka Elegána Egona. Byl to stejný princip jako když jsme hledali včely v úlech, kdo byl na táboře Kouzelné fazole, určitě si vzpomíná. Když jsme skončili s „kontrolou bytů“ přinesl Hop dřevěnou krychli 10 x 10 x 10 cm a řekli nám, že z ní musíme udělat kouli nejlépe o průměru 10 cm a že k tomu máme použít, to co jme si přivezli (v našem případě mega sekeru a nože). Myslím, že si každý dokáže představit jak to asi vypadalo :). Navíc jsme si měli vyrobit kroketovou hůl na její odpalování. Mezitím, co my jsme si hráli se dřevem, vedoucí nám nachystali bezva překážkovou dráhu na otestování našich výrobků. I když jsme „Pražáci“ náš výrobek vydržel až dokonce.

img_4957Pak když se setmělo zalezli jsme do chalupy, kde na nás měli Hop s Věrkou přichystaný další soutěže. Hráli jsme kvíz nebo pexeso s památkami. Jako poslední soutěž večera bylo překvapení. Díky Ondrovi a jeho super nápadu natočit video jsme tu soutěž vyhráli.

To je ode mě asi všechno a díky, že jste tady stráceli čas nad čtením týhle kraviny :)

Pinďa

Veškeré fotografie z Jedenadvacíky si můžete prohlédnout ve fotogalerii