I Veseláci byli v rádiu a co na to oni?

 /  webmaster

Veseláci se účastnili té parády v rádiu a proto i oni sepsali tyto řádky. Jedná se o sourozenecká, téměř identická díla, nicméně obojí jsou naprosté originály. Bylo to vážně fajn. Takže přečtěte si jakýsi Veselákovic debut…

Ve čtvrtek 18.11.2010 jsme byli v Českém Rozhlasu 2 Praha, kde jsme byli hosté v pořadu Domino. To je pořad pro děti vysílaný pravidelně každý den.

Odpovídali jsme na různé otázky týkající se našeho oddílu. Ve studiu jsme byli s moderátory Jiřím Kokmotosem a Markétou Šenkýřovou. Odpovídali jsme i na telefonáty od posluchačů a na otázky moderátorů. Překvapilo mě, že studio nebylo moc velké a že jsme se do něj všichni skoro nevešli. Do dvojice jsme dostali mikrofon a sluchátka. Překvapilo mě, že se do studia dá koukat přes webkamery – to když jsme se dozvěděli, tak jsme všichni zrudli. Stačí, že nás slyší celá republika! Vysílání je celoplošné… Návštěva rádia byla velmi zajímavou zkušeností.

David Veselý

Dne 18.11. 2010 jsme byli v rádiu Praha. Po sedmé hodině večer jsme byli hosty v jejich pořadu Domino. Měli jsme rozhovor s Jiřím Kokmotosem a Markétou Šenkýřovou o našem oddílu. Co v oddíle děláme, jestli někam jezdíme na výlety, kam jezdíme a kolik jsme ušli kilometrů na našich tůrách. Pak na nás měli otázky i naši posluchači. Zavolal pan Matějíček a Pepa z Prahy, zajímali se o tábor, táborovou hru a jiné naše aktivity. Mezi rozhovorem se pouštěly písničky. Překvapilo mě, že jsme nebyli ani moc nervózní. Ve studiu to bylo zajímavé. Na to, že bylo studio malé, vešli jsme se docela dobře. Dostali jsme sluchátka, abychom posluchače slyšeli a na odpovědi mikrofon. Pořad trval asi 40 minut, pak jsme se rozloučili a jeli jsme domů. Samozřejmě nám cestou brnkli rodiče, jak to bylo super, nebo že nás viděli ne webové kameře. A můžu říci jen jediné – bylo to cool!!!!!!!!!!

Míša Veselá