Jak jsme oslavili oddílové a táborové jubileum

 /  Ondra Šejtka

Už je nám 10 let, tedy vlastně 40 let … tak kolik? Na toto téma diskutovala zhruba sedmdesátka současných i bývalých táborníků bělčického tábora. Setkání u příležitosti 10. výročí založení oddílu TOM S.T.A.N. a 40 let od počátku táboření v Bělčicích proběhlo ve čtvrtek 30. března v ZŠ Jeseniova.

Bylo to báječné, vidět po tolika letech známé tváře a pokecat s nimi o finské stezce, bojovkách, tetě ruletě a vlastně o všem, co jsme na táborech zažili. Koukli jsme na táborové video z dílny Kuby Řikovského, zasoutěžili si v táborovém vědomostním kvízu, snědli hromadu řízků a kuřátek a hlavně si povídali, povídali a povídali :)

Pokud byste si chtěli některé momenty z oslav připomenout naleznete je v oddílové fotogalerii na adrese: https://goo.gl/wEIzLr.

Níže si pak můžete pustit vzpomínkové video.

Díky všem, kteří dorazili :)

Komentář ke článku “Jak jsme oslavili oddílové a táborové jubileum”

  1. Ondra Šejtka napsal:

    Je to zvláštní pocit, když se ve dveří jídelny objevovaly další a další tváře bývalých táborníků … občas mi chvilku trvalo, než jsem si je zařadil, ale jakmile mi to docvaklo, tak jsem se vždycky musel smát … bylo to moc fajn vás všechny znovu vidět :)

Komentáře nejsou povoleny.