Jak jsme řádili na pololetkách v Kravařích

 /  webmaster

Po dlouhé době je zde článek z naší poslední akce – pololetních prázdnin v Kravařích. Vlivem tvorby nového webu se termín vydání kapku posunul a tak vina padá na mou hlavu :) Hezký článek o našem prodlouženém víkendu sepsala Míca.

Rok 2013 začal dobře i oddílově tak jsme si prodloužili pololetky. Jeli jsme do městečka ( jestli se tomu dalo tak říkat ) Kravaře v Čechách, ale žádné krávy se tam tedy nepásly. Ve čtvrtek, po tom utrpení ve škole jsme se sešli před školou. Míša s Kačkou a malou Terezkou jeli autem a nabrali na Černym mostě Pinďu.

My zbytek jsme jeli na hlavní nádraží a procházeli jsme tam tím půvabným parkem. Na Hlaváku na nás čekal Fífa se Záklonem. Lucka šla koupit jízdenky pro 14 smraďochů a mohli jsme vyrazit. Ve vlaku jsme si užívali 2 hodinky pohody, ale když jsme vystoupili, taková pohoda už to tedy nebyla. Všude tma jak v pytli a my jsme se vydali samozdřejmě na druhou stranu než jsme měli jít. Ale Kravaře jsou tak malé, že jsme se vymotali. Když jsme se konečně zbavili školy tak jsme nemohli spát jinde než ve škole. Zdenda Šmída od Chippewy nás uvítal jelikož je tam ředitelem. Přišli jsme do školní družiny a odhodili krosny konečně na zem. Navečeřeli jsme se a šli dělat kaviny do tělocvičny a někdo hrál na kytárku. Zase jsme první noc ponocovali a lochtali se a Kuře už se asi s námi nechtěl pošťuchovat tak lusknul a spustila se mu krev z nosu. Asi se tim brání :D

Druhý den jsme vstali, vyčistili si kousáky a šli se nasnídat. Jako vždy byl boj o ty nejlepší buchty a koláče. Po snídani jsme hráli Gorku Morku, nebo spíše válení se v bahně ? No všichni vypadali moc pěkně :D K obědu jsme měli bramborovou kaši a párky. Po obědě jsme si váleli šunky na karimatkách. Po válení jsme měli jít na zříceninu ale nakonec jsme to zrušili a šli jsme hrát hry do tělocvičny. Hráli jsme basket, flórbal a taky bumbác ball, to když jste nedávali pozor a napálili do vás gymnastický balón, tak jste holt byli na zemi :D K večeři nám Kačka udělala ty nejlepší vdolky na světě, jako vždycky! Po večeři jsme se rozdělili do dvou týmů a hráli naší oblíbenou hru – Pantomimu. Záklon předváděl velmi půvabného striptéra ve svém krásném pyžamu. A potom předváděl hospodářku tak, že jsme mu málem uvěřili i tu bradavici na obličeji.

Druhý den přijeli Dakoti, kdyby přijeli tak o chvilku dříve zastihli by nás ještě ve spacácích :D Dopoledne jsme šli s nimi na tu zříceninu. Řeknu vám, že to byl kopec jako blázen ale my jsme to dali. Na zřícenině jsme si dali soutěž mezi Staňákama a Dakoťákama, kdo najde první kešku. Co myslíte, my jsme vyhráli. Když jsme sešli z toho krpálu dolů, došli jsme do školy, kde jsme měli obídek. Po polednim klidu jsme si dali Gorku Morku proti Dakotům a pořádně jsme je rozdrtili i po druhý :D V tělocvičně jsme je porazili v bumbác ballu, ale pořádně jsme si to všichni užili! K večeři jsme měli kuře na kari, a pak jsme ho šli zase vyběhat do tělocvičny. V neděli ráno jsme dojedli zbytky ze snídaní a začali balit ten nepořádek co tam byl. Po konečném uklizení jsme šli ještě na krátkou procházku. K obědu jsme měli zapečené housky. Chvilku jsme ještě pozlobili ve škole a potom jsme hodili krosny na záda a mohli vyrazit na vlak. Málem jsme to nestihli, ale nasadili jsme turbo rychlost a všechno bylo jak jsme chtěli. Dvě hodinky jsme zase zlobili ve vlaku. Na hlaváku už pár staňáků odešlo domů a zbytek jel před školu. Byli jsme tak špinavý, že nás maminky málem nepoznaly, ale byl to parádní výlet.

Míca

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=5|hidecategories=2,3,4,5,6,7,8,9,10}