Jak jsme si vydršmašovali 4. místo

 /  webmaster

joomplu:150Ještě teď nás všechny bolí nohy z bezvadného sobotního sportovního klání v Brandýse, kde jsme se opět sešli, abychom ukázali, jak umíme po roce zase mlátit florbalkami. Kuře se hecnul a kromě několika vstřelených gólů sepsal i hezký článek. Tady je…

Rozhodli jsme se že pojedeme do Brandýsa nad Labem na florbalový dršmaš, který pořádají Veverci vrámci mezioddílového víceboje. Jeli jsme obhájit „trofej, která má váhu“.

Sešli jsme se v 8:10 na Černém mostě, bylo nás 6 dětí a Kačka. Jeli jsme cca 30 minut autobusem do Brandýsa nad Labem. Když jsme dojeli, neměli jsme klíče a zatím nikdo nepřišel. Vyřešili jsme to tak, že jsme šli do cukrárny a dali si něco sladkého na posílení. Když přijeli Pepa, Jarda, Šárka, Lukáš a Klárka, šli jsme se převléknout a pak na zahájení. Hráli jsme jako první s Robinsonama a díky našmu odhodlání jsme vyhráli 2:0, asi po hodině a půl jsme hrali s Roháčema a to jsme znovu vyhráli 3:2. Poté jsme čekali asi půl hodiny na další zápas. Jako třetí jsme hráli s Veverkama a suveréně jsme vyhráli 3:0.

joomplu:151Dohrávala se mladší kategorie a začala se hrát čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále jsme hráli proti Chippewě, namáhavě jsme je porazili 1:0. Poté se hrála semifinále a to jsme hráli s týmem Dakotů, kteří se statečně bránili, ale v poslední vteřině prodloužení jsme dali gól a a vyhráli jsme 1:0. Postoupili jsme do finále. V cestě byli Máci, ale už byli nad naše síly, podlehli jsme jim 1:2. Předpokládali jsme, že budeme na 2.místě, ale skončili jsme až na 4. místě, protože jsme něměli mladší kategorii a dostali jsme pouze jeden bod za kostýmy. Tím pádem jsme neobhájili trofej, ale vzali jsme si kamínek na památku a jeli jsme domů.

Honza „Kuře“ Hrubý

{jcomments on}