Jak jsme zakončili oddílový rok?

 /  webmaster

Rok 2012 byl opět akčnějším rokem oproti těm minulým. Neustále zvyšujeme počty akcí, snažíme se být vážně aktivní oddíl. Musím říct, že za těch několik let se z nás stala naprosto báječná partička, ať už se jedná o ty nejmenší prďoly, či největší páprdy.

Už od konce prázdnin jsem všem sliboval táborové video, ale práce je to těžká, zdlouhavá, a když se vám doma navíc hlemejždí neustále vysmátý prcek, který vyžaduje pozornost, jde to pomalu. Termín zářijový jsem posunul na říjnový a ten až rovnou na Vánoce. No ale povedlo se, dílo bylo dokonáno a 14. prosince večer se naplněná klubovna mohla ponořit do filmových zážitků.

Stalo se to již tradicí, že se před Vánoci takto všichni i s rodiči potkáváme, cukroví pojíme, kofoly se napijeme a poklábosíme. Je nám zkrátka spolu dobře. Tak tomu bylo i letos a opět se zde zjevily známé firmy ze Smíchova i ze sekce matek :). Když se nám podařilo veškeré rodičovstvo vyhnat ven na ulici, započali jsme s oddílovou nadílkou. Probíhala tradiční vánoční zlodějská hra, při které si všichni přišli na své … hitem byly opět věci se stračenou.

Ráno jsme se chystali do Klánovic zdobit stromeček zvířectvu, ale všudypřítomná ledovka a déšť nás pustil pouze do nejbližšího parku Na Pražačce. Zde jsme lehce ozdobili několik stromů a odcházeli se spokojeným pocitem. Žádná srnka sem asi nezavítala, asi ani zajíc, možná nějaký ptáček přiletěl si uklovnout něco málo cukroví, no ale patrně většinu věcí časem spořádali nedaleko tábořící bezdomovci. I přesto jsme ze zdobení měli radost :)

Sobotní odpoledne vyplnila návštěva aquaparku v Čestlicích, což byl opravdu zážitek.

Oddílové Vánoce završila většina z nás 24. prosince pod stromečkem, kde se v jednom z balíčků objevila krásná softshellová oddílová vesta :)

Dobrý rok to byl!

Ondra

{fcomment}