Návod na použití systému Levitio – přihlašování na akce

 /  Ondřej Zach

Staňáci začali používat na evidenci účasti, omlouvání se z akcí apod. systém Levitio. Systém nám pomáhá s administrativou v oddílu. Níže naleznete rychlý návod na jeho použití.

Tento návod je určen jak pro nováčky, tak i pro ty, kteří chtějí získat další informace.

Začneme tím, jak se dostat do Levitia. Otevřete svůj e-mail a najděte zprávu od Levitia, kterou můžete snadno najít pomocí vyhledávání: TOM S.T.A.N. (Levitio). Klikněte na první zprávu, kterou jste od Levitia obdrželi, a poté klikněte na zelené tlačítko „Vstoupit do Portálu“, které vás přenese přímo do portálu Levitia.

Jak se omluvit/přihlásit:

V portálu Levitia najdete všechny naplánované akce. Před tím, než se přihlásíte nebo omluvíte, je důležité vědět, kdy to udělat. Pokud chcete přijít na schůzku, nemusíte se přihlašovat, jste automaticky přihlášeni. Je však vhodné se odhlásit, pokud nebudete moci dorazit.

Na výpravy to funguje podobně, ale zde se musíte přihlásit sami.

A teď, jak na to: Klikněte na detaily akce a zobrazí se vám jednoduché okno pro přihlášení/omluvení. U výpravy najdete podrobnosti o akci.

Jak si zjednodušit cestu do portálu:

Pro pohodlnější používání si vytvořte zástupce na ploše. Vraťte se na hlavní stránku portálu a zkopírujte si URL adresu. Poté, co je adresa označena, přetáhněte ji na plochu a vytvoříte si tak zástupce.

Doufám že vám můj menší návod pomohl. Když narazíte na nějaký problém rád vám pomůžu.

Ondra Zach