Jak viděl pololetky Záhon?

 /  webmaster

joomplu:119Jako další na pořešínské pololetky zavzpomínal Záhon. Jak tedy viděl akci někdo, kdo již stojí za přípravou programu? Dozvíte se níže :)

O pololetních prázdninách jsme byli v Pořešíně. Jeli jsme vlakem do Českých Budějovic a potom do Kaplice, z té jsme šli pěšky až k chalupě. Ve čtvrtek večer jsme si vybalili a vyhřáli celou chalupu. V sobotu jsme se rozdělili do týmů, ve kterých jsme hledali poklad.

joomplu:121Že jsme měli hledat poklad jsme se dozvěděli z dopisu polárníka, který ho přenechal mezi kamením a my ho následně potom našli. Hráli jsme nějaké hry, z kterých jsme potom dostávali body do týmů, ale i do osobního bodování. Také jsme hráli ve dvojicích Curling. Byl to dobrý výlet, na kterém nemohly chybět ani vdolky od Kačenky. Docela mě pobavilo to, že když jsme jedno dopoledne postavili sněhuláky a odpoledne je šel Ondra s Kačkou ohodnotit, už tam nebyli, jakoby úplně zmizeli, ale oni jenom totálně roztáli. Samozřejmě jsme si užili i spoustu jiných bezvadných chvilek. A všichni se už těšíme na Cimrmana.

Záhon

{jcomments on}