Jak viděla Rabiho Löwa Kačka?

 /  webmaster

Druhá vzpomínka na Rabiho Löwa je od Kačky, která soutěž absolvovala s kočárkem a Terezkou.

Když se naši čtyři vyvolení chystali na mezioddílový boj na Polaně, říkali jsme si: „Co my?,Přece nebudeme sedět doma a jen tak držet palce!“ Proto jsme vyrazili také do boje.

Nebyla to naštěstí daleká cesta. Vyrazili jsme do centra Prahy na akci s názvem „Po stopách Rabího Löwa“. Účastnit se mohla jakákoliv družstva maximálně však pětičlenná a my utvořili hned dvě :) Lůca, Bětka, Míca a Míša a proti nim Lukáš, Záhon, Šimon, Kačka a Terezka v kočárku :)

Na Kozím náměstí jsme se sešli s organizátory a dalšími družstvy, doladili pravidla a mohli jsme se dát do boje. Prvním, skoro nejsložitějším úkolem bylo, přišpendlit si na záda čísla. Říkáte si, co je na tom těžké? Museli jsme si je přidělat tak, aby nebyla ničím přikrytá, ale zároveň aby nám je hned neodhalili naši protivníci, a rychle se vrhnout do hledání tajného vzkazu od Rabího. Podle mapy jsme došli postupně na 18 míst a podle fotky našli ukrytý malý papírek s částí zprávy. Na celou hru jsme měli jen necelé hodiny času, proto se nám docela prášilo za kočárkem. Po celou dobu hledání jsme museli uchránit naše čísla na zádech a tak jsme se krčili kolem zdí, lepili se vzájemně na záda a také se snažili odhalit co nejvíce protivníků. Nakonec jsme si vysloužili 3. a 4. místo a za odměnu dort. Byla to fajn hra a myslím, že jsme pobavili i mnoho cizinců, kteří si prohlíželi památky starého města :)

Kačka
Fotografie ze soutěže naleznete ve fotogalerii