Jak vypadá tábor na podzim?

 /  webmasterTakhle jsme nakládali

Takhle jsme nakládali

Ptáte se, jak se asi má srub, stůl pod jeřábem, studna, latríny, ohniště, bunkr atd.? Odpověď je jednoduchá, přečtěte si tento kraťoučký článek. V neděli 7. října jsme se vydali na plánovanou návštěvu našeho táborového srubu v Újezdci. Měli jsme tam jeden zásadní úkol. Museli jsme do Prahy přivézt zbylé molitany, které jsme nechali po táboře ve srubu. Proč je tam nenecháváme i přes rok? Je to jednoduché, malinkaté potvůrky, známé jako vitenečské myšky si na molitanu rády pochutnají a tak bychom za rok neměli na čem spát.

Ale teď k samosné návštěvě. Na tábor jsme se vydali s Kačkou, Klárkou a Tomášem. Tábor i jeho okolí bylo v moc pěkné podzimní náladě. Do srubu se nám nikdo nevloupal, molitany byly stále nesežrané. Tráva začíná už pomalu dorůstat. Udělali jsme kontrolu bližšího okolí tábora, dokonce jsme se dostali i na místo, kde byl zakopaný templářský poklad z letošního tábora.

Jak jsme pouštěli draka

Na závěr jsme vyndali naše dva nové draky a pokoušeli se je na poli mezi táborem a obětištěm pouštět. Se svěšenou hlavou musím konstatovat, že ani jednoho z draků se nám nepovedlo dostat na oblohu. Tábor Vás všechny pozdravuje. Celý výlet jsme zakončili v Blatné v cukrárně, kterou jistě všichni dobře znáte. Další výlet plánujeme v zimě, opět se tu objeví pár obrázků.

Ondra

Pouštěla i Kačka Kačka bojuje s drakem …Je to tu smutné A takhle to vypadá na podzim …

Jeřáb bez jeřábu Stůl pod jeřábem bez jeřábu …