Janov očima Honzy a Lukáše J.

 /  webmasterSmrtící stroje požírající vdolky...
Smrtící stroje požírající vdolky...Jak se na víkendový výlet dívají Honza a Lukášem J.? Co si myslí o průběhu soutěže HOLKY vs. KLUCI? Toto a mnoho dalších dojmů si můžete přečíst v tomto hezkém článku. Jsem rád, že se tu začínají objevovat články i od jiných autorů. Alespoň můžeme mít pocit, že tento web tvoříme všichni společně. Všichni víme, jací jsou Honza s Lukášem herci a srandisti a proto berte (hlavně holky) následující řádky trochu s nadsázkou. Laughing Článek se jmenuje: „Švindl aneb holky jsou na nic…

Jako první si přečtěte, co si o výletě myslí Honza

Švindl aneb holky jsou na nic…

Výlet do Janova nad Nisou se zdál jako naprosto normální až do doby, kdy nám Brkos oznámil, že se nebude hrát o NĚCO, ale o to, kdo na konci UKLIDÍ CHALUPU!

Vedoucí nás rozdělili do dvou družstev (kluci – jóóóóóó vs. holky – fůůůůj) a začali jsme hned soutěžit. Utkali jsme se celkem ve 13 hrách a soutěžích.

SOUTĚŽE HOLKY KLUCI
1) Pexeso X
2) Orientační běh X
3) Stavba sněhuláka X X – nerozhodně
4) Úklid X
5) Stavba ze špejlí X
6) Hledání předmětů X
7) Pití na čas X
8) Pyramida ze slov X
9) Písničkománie X
10) Pexeso X
11) Rozdělání ohně X
12) Morseovka X
13) Výběh do terénu X
CELKEM 8 6
Kluci se sněhulákem...

Holky se sněhulákem...

Největší švindlíř na výletě byla Kačka a spol. Největší švindl se odehrál při soutěži stavba sněhuláka. Proč?

Hrajeme pexeso...1) Holky se po nás opičily s výrobou čepice pro sněhuláka. Nakonec se rozhodlo, že se čapky sundají a sněhulák se změří bez nich. Holky ale z čapky, která měla cca 40 cm sundali jen 10 cm. Zbytek si už asi domyslíte sami … Soutěž tak dopadla nerozhodně.

2) První soutěž – pexeso měla být pouze předsoutěž, nebodovaná, ale nakonec se bodovala.

Bohužel musím objektivně říct, že za nerozhodný výsledek v soutěži sněhulák nemůže jen Kačka, ale i já. Komise zasedla a rozhodla zkrátka takto. Co se týče pexesa, tak od začátku bylo avizované, že se tato soutěž počítá. No a to, že byla Kačka největší švindlíř, vyžehlila totálně tím, jak nám upekla bezvadné vdolečky.Laughing

A nakonec abych nezapomněl, tak tady je naše nové přísloví:

Holky udělaj, chlapi sežerou!!!,

ale po výletě by to spíš mělo vypadat takhle:

Holky udělaj, chlapi ukliděj!!!

Honza Černý

Tady Honza parádně vystihnul naše přísloví. Celý víkend jsme hulákali tu první variantu, ale po pohledu na konečný výsledek jsme přísloví museli trochu změnit Laughing

Další část článku je od Lukáše J.

Výlet do Janova, aneb úklid byl pěknej vopruz…

Diváci v divadle

Byl to solidni výlet. I když jsem hned na začátku myslel, že vypustím duši, protože jsme museli šlapat děsnej krpál. Asi kolem šesté jsme dorazili do chaty. Od začátku to s klukama nevypadalo moc dobře. Holky do toho šláply a vedly od samého začátku, ale my jsme se nevzdávali a bojovali jsme až do poslední soutěže. V sobotu jsme vylezli na rozhlednu Slovanka, kde nás v orientačním běhu holky porazily o jedinou minutu. My jsme se děsně snažili, ale holkám speciálně ten začátek vyšel prostě mnohem líp. Kromě orienťáku jsme měli tyto soutěže: Stavěli jsme věž ze špejlí (to jsme vyhráli), skládali pyramidu ze slov, hledali předměty v chalupě, pili jsme na čas, hádali písničky atd. Ostatním jsme pak zahráli divadlo o jednom speciálním robotovi, bylo plné triků, kaskarérských kousků a zvláštních efektů. Protože jsme v soutěži prohláli, museli jsme v neděli uklízet chalupu a to byl teda pěknej vopruz Laughing Ale jinak to byl moc solidní výlet.

Lukáš Janoch

Jak Lukíno hezky vystihuje, tak to uklízení byl opravdu vopruz Laughing, ale prohráli jsme a tak jsme to museli splnit. Příště to ale holkám vrátíme i s úroky. Rád bych zde také připomněl, že oba autoři, Honza s Lukášem si říkají SMRTÍCÍ STROJE a tak bacha na ně!!!