Jedenadvacítka počtvrté a Ušákovy vzpomínky na neděli

 /  webmasterimg_4721

img_4721Poslední článek o letošní mezioddílové soutěži vytvořil Ušák. Copak se dělo poslední den v Beskydech?

V neděli jsme se vzbudili po dlouhé noci kvůli Pinďovi, který mezi TOM S.T.A.N.em a LOTRAMA rozpoutal ,,spacákovou bitvu“, která byla někdy do půl jedné ráno.

Po probuzení jsme si dali snídani, něco jsme udělali a poté bylo vyhodnocení venku. Byli jsme celý napjatí, ale vědeli jsme, že to bude mezi náma nebo Lotrama. Měli jsme takový dojem, že jsme stejně druhý, ale nevěděli jsme, že to bude o takový kousek ,,o 10 bodů „. Vzali jsme to JAKŽ TAKŽ, tedy v pohodě :). Byli jsme na chatě ještě nějakou dobu, ve který ostatní oddíly odjely a my jsme se poté rozloučili s Wěrkou a Hopem, kterým děkujeme za úžasnou soutěž.

img_4710Došli jsme dolů z chaty a hned jsme šli na halušky :D který byly ……. libový. Nadlábli jsme se, vypili jsme každej dvě kofoly a vydali jsme se na autobus, kterým jsme se vydali k nádraží k vlaku, kterým jsme se měli vydat na další nádraží, kterým jsme se měli zase :D vydat už vlakem do Prahy. Když jsme dojeli autobusem a dojeli na první nádraží, našli jsme trafiku a koupili jsme nějaký věci (já jsem si koupil časopis). Jeli jsme nějakou tu hodinku 2, 3 a když jsme konečně byli v Praze, tak nás naložila Káča, teda kromě Pinďi, který sám dojel domů. Odvezli jsme Davida, zatímco já jsem celou dobu hlídal malou Terezku. Když jsme konečně byl u baráku, rozloučil jsem se a šel domů. Vykoupal jsem se a šel jsem spát.

Když jsem se probudil, bylo mi blbě, tak jsem nešel do školy, takže jsem si ještě prodloužil prázdniny :). Bylo to super a nezapomeňte OPLATKY NEEXISTUJOU!!!

Ušák

Veškeré fotografie z Jedenadvacíky si můžete prohlédnout ve fotogalerii