Jsme mediální hvězdy aneb jak jsme byli v rádiu

 /  webmaster

Shodou jistých okolností se nám naskytla možnost něco málo povědět posluchačům do pořadu Domino v Českém rozhlase 2 – Praha. Pár řádek o této perfektní akcičce sepsala Míca.

Dne 18.11.10 jsme měli sraz na zastávce Biskupcova. A vydali jsme se do rádia. Míša, David, Fífa a já. Nejdříve jsme měli hroznou trému, ale pak to bylo v pohodě. Seznámili s panem Jiřím Kokmotosem a paní Markétou Šenkýřovou.

Prohlédli jsme si studio a pak jsme mohli začít. Ptali se nás třeba na to: Co děláte na schůzkách? Proč chodit do tomíků? A také jestli máme maskota… To je jasný že máme, přece naší STRAČENU!!! Pak nám volali i nějací lidé a taky se nás mohli na něco zeptat. Nejdřív nám volal pan Matějíček (který své otázky zakončil větou, že od rána nic nejedl, vrtalo nám hlavou, jestli to nemá něco společného s Nesnídálkama, no a samozřejmě mělo :D) a pak Pepa z Prahy. No prostě jsme si to tam parádně užili a doufám že příště půjdeme znova.

Míca

Bohužel se nám zatím nepodařilo získat MP3 z našeho vystoupení, ale jakmile jí schrastíme, hned jí pověsíme sem na web. Zatím se ale můžete podívat na fotografie ve fotogalerii.