Konec prázdnin na kolech

 /  webmaster

joomplu:35Letní tábor nebyl pro některé Staňáky jedinou prázdninovou akcí, Lucka, Klárka, Lukáš, Pinďa a Fífa se totiž vydali i na pár dní na kola. Lukáš splnil svůj úkol poměrně rychle a článek poslal, ale na fotky jsme čekali trochu déle. Nicméně jsou už na světě a tak tedy: „Co že se to dělo na samotném konci srpna?“

Dostal sem pokyn napsat článek :D a netušim jak začít… Jak už asi většina z vás ví, vyrazili jsme s Fífou, Pinďou, Luckou a Klárkou poslední týden prázdnin na výlet na Kokořín. A aby to nevypadalo, že se budem jenom válet a jíst, tak sme si sebou vzali kola. Byli jsme tam asi čtyři dny. Za tu dobu jsme zvládli sice jenom dva výlety, ale stálo to zato :).

joomplu:37První den sme zvládli třiceti kilometrový okruh přes kokořín. Takovej kopec jste ještě v životě neviděli :D. Druhý den jsme ale našli ještě větší kopec… (Pinďa vybíral cestu :D). Ale samozřejmě že jsme to dokázali. Ale málem bych zapomněl, na cestu tam. Zajímavý to bylo už od začátku, když jsme přidělávali kola na auto. Klárka se sice trochu bála jet s SPZkou napsanou propiskou, ale nakonec všechno zvládla :). Mimochodem Fífa je taky nadanej navigátor… Když už jsme dorazili na chatu, tak jsme zjistili, že musíme kola vynést do dalšího kopce, kde byla chata. Menší chatu jsem v životě neviděl :D. Ale nám to bohatě stačilo. Celý večer jsme grilovali a hráli na kytaru. Parádně jsme si to užili a určitě si někdy něco podobnýho zopakujem :).

Rada na závěr: Nikdy nejezděte s Pinďou na kole… Je to blázen a ujede vám :D.

Lukáš

{jcomments on}