Oslavy tomíků podruhé…

 /  webmaster

Další sada vzpomínek z oslav 20-ti let tomíků. Tentokráte své postřehy sepsali Fífa a Záklon. Kluci jsou docela vtipní a tak to stojí za přečtení. Fífa se už stal tradičním pisálkem, který píše hodně a to je dobře a tak jako první Fífa, po něm hned Honza. Z chutí do toho…

V sobotu večer jsme jeli do divadla ABC, abychom oslavili 20 let tomíků. Sraz jsme měli buďto rovnou před divadlem, nebo na Biskupcový. V divadle bylo nesčetně moc lidí, takže by bylo až moc lehké se ztratit. Když jsme tam dorazili, tak jsme se pozdravili s lidmi, které známe a pak jsme se šli usadit do né příliš pohodlných křesel do divadla. Nejprve tam vystupovala taková hóóóóódně zajímavá skupina, protože obsahovala jednu Číňanku, jednoho člověka z Kurdistánu, Francie a bůhví kolik národů tam ještě bylo. No a ty nám zahráli nějaké ty písně u kterých ta Číňanka tak jakoby trapně tancovala a zpívala strašně pisklavým hlasem. Pak tam mělo hodně lidí proslovy a pak přišel na scénu Véna. Kdyby někdo náhodou nevěděl, kdo to ten véna je, tak je to ten „strašnej vocas“ :D. No a ten Véna tam měl vystoupení se svítícíma POIkama (svítící koule na provázku) a byly to teda strašně hezký efekty. Vénovi se tleskalo snad nejvíc ze všech. Pak přišla zase ta divnoskupina a zas nám tam něco odehráli. Pak byl zas nějaký proslov a po něm nám přišli zadudat dudáci. Celé to vystoupení se strašně moc protáhlo protože na konci bylo hrozně moc proslovů a všechny už to nebavilo, protože se těšili na žranici, která měla následovat. No ale nějak jsme ten konec přeci jenom překousli a dostalo se na velkou žranici. Žranice byla moc a moc dobrá a hlavně všechno zdarma. Když se všichni nadlábli a začalo se schylovat ke konci, tak už jsme postupně opouštěli prostory divadla a odcházeli domů.

Fífa

Druhým autorem je Honza alias Záklon, který opět nezklamal a sepsal opravdu vtipné řádky.

V sobotu 22.1. jsme šli na oslavu 20. let Asociace TOM. Oslava se konala v divadle ABC. Z našeho oddílu tam byli: Fífa, Piňda, Záklon (já), Záhon, David, Míca… a samozřejmě Brkos a Kačka. Hned, co jsme přišli dostali jsme odznaky a vstupenky. Chvilku jsme klábosili, dali si věci do šatny a šli jsme se usadit do sálu. 1. část programu bylo, že tam přišla nějaká kapela s Číňankou v čele a začali tam zpívat (nebo něco podobnýho). Stačilo se jen podívat, co tam ta Číňanka dělala a bylo mi blivno. Pak tam byla dlouhá éra proslovů. Po tom co dožvanil i poslední humanoid jsme museli přečkat útok dudáků. Pak se na pódium vrhli ještě jazzisti. Po cca 3 hodinách, kdy už jsme umírali hladem, jsme zaslechli osvobozující hlas a ten říkal: „právě začíná raut“! Ale,ale,ale….. bohužel tam bylo plno, jak v malinovém dortu plněném sardelovou pastou. Takže pocity průměrné, ale celkově to bylo fajn. Po rautu jsme se sebrali a mazali domů.

Záklon

Komentář ke článku “Oslavy tomíků podruhé…”

  1. Pinďa napsal:

    :-D :-D :-D Jako docela super číst si to po téměř šesti letech :-D docela jsem se zasmál

Komentáře nejsou povoleny.