Pohled na Banát ušatýma očima aneb jak to viděl Ušoplesk

 /  webmaster

Přinutli jsme i třetího dobrodruha, aby sepsal své vzpomínky. Ušoun vystřihl další perfektní řádky, takže je rozhodně co číst. Ponořte se proto do Ušounových vzpomínek na jeho naražený palec, kamarády od Dakotů, jídlo v IKEE apod.

Jeli jsme do Rumunska! Já, Dívka, Pinďa, Fífa, Brkos a seKačka. Brkos s Kačkou si pro mě přijeli domů a v autě už byl Jirka s Fífou. Jeli jsme směrem na náš tábor do Bělčic.

Ještě než jsme ale vyrazili, jeli jsme do klubovny, jestli tam něco nepotřebujeme. Já jsem si tam vzal STRAČENU a jeli jsme. Na pumpě jsme nabrali Pinďu. Byli tam ještě Bambéro a Gábina. Naše auto, v kterým jsme jeli bylo už plný tak jsme jeli s Gábinou a Bambérem. Dojeli jsme na tábor do Bělčic a měli jsme ho bourat, ale my jsme spíš jenom spalovali odpadky a skládali celty.

Po dokončené práci jsme jeli směrem na Brno. V Brně v IKEE jsme si dali smažený sýr a kdo chtěl tak si dal ještě párek v rohlíku. Asi půl hodiny jsme čekali na Dakoty. Mezi Dakoty byl Tomek, MudrKačka (aby jsme si je nepletli), Vítek a Véna. Vjeli jsme do Slovenska, ale z toho si moc nepamatuju. Ještě chvíli jsme jeli, ale protože jsme byli všichni ospalí tak jsme zastavili na poli, že se tam jako vyspíme. MudrKačka se bála že nás přejede kombajn!!! Ráno jsme vyrazili. Po nevím jak dlouhý době (jsem totiž spal), jsme dojeli do Rumunska a všichni jsme si to s nádherou prohlíželi. Jeli jsme směrem vesnice Gerník. Jeli jsme do kopce a cestou jsme se podívali na vodopády Cascada. Přejeli jsme ještě jednu malou rumunskou vesničku a po chvíli jsme vjeli do české menší vesnice Gerník. Tam jsme si dali večeři u moc hodné babičky a šli jsme si to tam prohlídnout. Pak jsme šli do naší chalupy, kde jsme měli přespat. Ráno jsme šli na snídani a šli jsme dojit STRAČENU. Byl to docela zážitek a bylo to těžší než jsem si myslel.

Pak jsme si sbalili krosny a šli jsme na povoz, jeli jsme povozem až do takového údolí, kde jsme byli dva dny. Zatímco jsme tam přijeli, jeli Brkos, Tomek a Véna dát dvě auta do Eijbentálu (nevím jak se to píše). Přijeli k večeru. Byl tam takovej malej potůček, který byl strašně studený. Chvíli jsme tam blbli, já jsem si po chvíli skočil na kámen a narazil jsem si ukazováček na noze, ale bylo to dobrý sice jsem to s pláčem rozchodil a šel jsem. Šli jsme 11km do Rovenska. Pak jsme šli do Bígru, to jsme měli ujít 30km, ale to jsme přespali v lese, tam se totiž v noci nedalo jít. Ušli jsme 23km a tak jsme si mohli trochu přispat. Ráno jsme vyrazili do Bígru, ale i tak že jsme měli ujít jenom 7,3km, tak jsme tam dorazili až k večeru. Pak to bylo jenom dojít do Eijbentálu. Tam jsme dorazili o trochu dřív. Měli tam bazén, tam to bylo super. Když jsme se vykoupali, tak jsme se rozdělili a šli jsme každý do jiný chalupy. Měli jsme tam paní, které jsme se trochu báli, měla takovej pištivej hlas. Ráno jsme se probudili a ještě jsme se šli vykoupat do bazénu.

Pak jsme jeli do Svaté Heleny. Cestou jsme se koukali na sochu, která byla vytesaná ve skále. Pak jsme jeli teda do Svaté Heleny. Ze Sv.Heleny jsme šli zpátky do Gerníku. Bylo to asi 16km. Po cestě, kterou jsme šli, jsem zjistil, že nemám peněženku, ale v Gerníku jsme ji našli. Pak jsme jeli domů. Projeli jsme Rumunskem a dojeli jsme na to pole, jak jsme minule přespali. Znova jsme tam přespali. Po ránu se srandovně objevil kombajn. Vyčistili jsme si zuby a jeli jsme. Zastavili jsme se v Budapešti, kde jsme si šli prohlédnout město. Vlastně jsme byli jenom v metru a v Burger Kingu na zmrzlině. Pak jsme projeli Maďarsko. Slovensko jsme přejeli a jeli jsme do Brna do IKEI na párek v rohlíku. Dojedli jsme párek v rohlíku a šli jsme do skákacího hradu. Pak jsme jeli o kousek dál do McDonaldu. Tam jsme se rozloučili s Dakotama a jeli jsme do Prahy, ale ještě než jsme jeli do Prahy jsme jeli dát Pinďu a Fífu do Říčan. Pak jsme jeli do Prahy. Brkos mě vysadil já se rozloučil a šel jsem domů. Bylo to super jel bych znova.

Ušoplesk