Pololetky ve Sloupu aneb sněhy se valí

 /  webmaster

Článek o našich pololetkách je konečně na světě. Kačka byla tak hodná a psaní se ujala. Přečtěte si tedy o našem dobrodružství ve Sloupu o tunách sněhu a dokonce i o Dakotech, kteří nakonec téměř nepřijeli.

Na výlet do Sloupu jsme se vydali po více jak roce. Naposledy jsme zde byli na Vánoce 2008, to je dávno co? Když jsme výlet připravovali, trochu jsem si posmutněla, protože díky prodlouženému víkendu o pololetních prázdninách vyrazili všichni už ve čtvrtek odpoledne a já musela až do pátku večer pečovat o jiné děti na lyžařském výcviku. Ale naštěstí na mě Tomek od Dakotů počkal a kolem půlnoci jsme dorazili do zasněženého Sloupu. Všichni už spali a tak bylo překvapení při ranním budíčkem.

Společně s námi tu měli být ještě Dakoti, oddíl z České Lípy, kteří nás vždy zvou na Vyzvědače v temných uličkách (a kterým jsme letos vyprášili ve Vyzvědačích kožich). Bohužel dorazili jen oddíláci Véna s Dádou a na dopoledne i malý Dakoťáci Dáda s Kubou. Byli tu u babičky tak přišli jen s bobami. Od čtvrtka tedy o dětičky pečoval jen Ondra s Lůcou, ale zvládli to na jedničku. Hlady neumřeli :o)

Celý víkend jsme probobovali, prováleli ve sněhu a bavili se hrami. Honza, Lukáš J., Jirka a David nám opět připravili báječné, tentokrát opravdu BÁJEČNÉ představení, při kterém nám všem tryskali slzy smíchy. Určitě by stálo za to video, které jsme natočili zveřejnit na web. Ondra ho určitě připraví a bude tu! Byl to jeden z nejlepších výletů, dětí jen 9, ale i tak jsme si ho báječně užili. Více takových …

Kačka

Kačka zapomněla dodat, že jsme si opět cpali pupky báječnými vdolečky, které umí tak skvěle jen ona. Zároveň jsme celý víkend soutěžili ve vesmírném výcviku, užívali si legraci v herně ve vile, hráli na kytaru, a vůbec si to všemožně užili.

Ondra

Fotografie z výletu si prohlédněte ve fotogalerii.