Poslední oddílová akce roku 2010 a Míciny postřehy…

 /  webmaster

Tak i poslední oddílová akce letošního roku má svůj článek. Míca se nenechala dlouho pobízet a vytvořila docela hezkou vzpomínku. Přečtěte si tedy o tom, co se dělo v klubovně, jak jsme rozbalili dárečky, zapálili Betlémské světlo a ozdobili v lese stromeček.

Takže jak začít??? No to je jedno. Prostě 17. prosince jsme se sešli v 17:00 v klubovně. Nějak jsme vyzdobili klubovnu, postavili stromeček, ještě nějaké dodělávky a bylo hotovo!

Pak už mohli přijít i rodiče, kteří přišli v šest hodin a odcházeli v osm. No jelikož bylo hodně hodin =D, tak jsme si připravili spaní a potom hráli na kytaru. Ale né jako my, ale Terka s Ondrou. Přitom už i někdo usnul, ale někdo narozdíl byl vzhůru až do rána =D. Ráno jsme vstali, nasnídali se, oblíkli a vyšli ven. Šli jsme pěšky až na nádraží, kde čekala Bára s Ondrou. No přijel vlak, kde jsme si připálili Betlémský světlo, ale někdo (jako třeba já) jsme od toho čekali víc. Potom jsme čekali na druhý vlak, kterým jsme jeli do Klánovic a kde také na nás čekala Klárka. Byl i ve vlaku jeden kluk (Vojta) a byl hrozně vtipnej. Taky nám řikal, že má bebíčko.

No a konečně jsme dorazili do Klánovic. Hledali jsme nějakej pěknej stromek a nakonec jsme ozdobili ten samej jako v loni. Když byl hezky ozdobenej, tak jsme se před ním vyfotili. Potom jsme šlapali pěknej kus, než jsme přišli na autobusovou zastávku. Tam jsme se zase rozloučili s Klárkou a jeli jsme jiným autobusem. Přijeli jsme na Spojovací a jeli tramvají do klubovny. Tam jsme to museli ještě pořádně uklidit a až pak jsme mohli jít. A zase se těším na příští rok….

Míca

Fotky z besídky a zdobení stromečku jsou již i ve fotogalerii