Postřehy z vítězného Dršmaše od Mícy

 /  webmaster

joomplu:109Konečně máme k dispozici článek o Dršmaši od nějakého Staňáka. Míca jako jedinná zareagovala na facebookovskou prosbu a je to tu! Však se také může těšit na několik hovniválů do sbírky :)

I tenhle rok jsme se zúčastnili florbalového Dršmaše! Tentokrát ho organizovali Veverci a to v Brandýse nad Labem. Spali jsme opět v místní škole. Výlet byl od pátku do neděle, tudíž celý víkend, ale někteří, přijeli až druhý den.

V sobotu dopoledne už vše vypuklo, to jsme byly už všechny oddíly na místě: Dakoti, Chippewa, Veverci, Staňáci, Robinsoni, Máci, Magneti, Roháči, a jako noví Stopaři. Bylo nás opravdu dost. Týmy mladších hrály každý s každým a týmy starších hrály jen 3 zápasy ve skupině.

joomplu:106Jako nová tradice se objevila soutěž v kostýmech. Převleky byly opravdu zajímavé, např: Velký motýl, půvabná prsatá slečna, Mimoňové, šmoula, ale i spáči v nočních košilkách. Kostýmy se potom vyhodnotily zvlášť. Florbal jako samotný byl napínavý, emotivní, překvapující, bombastický, a taky pořádně zpocený. Hra byla opravdu dobrá. Když jsme dohráli naše přiřazené zápasy, tak ten kdo postoupil, hrál potom play-off. Ti kteří tam postoupili hráli potom ještě 2 zápasy navíc.

Po bouřlivých zápasech se vše vyhodnotilo. Na 3.místě se umístili naši kamarádi Dakoti alias Dakotská ZOO, na 2. místě pak mimoňové Magneti z Kamenického Šenova, a na 1. místě TOM S.T.A.N. A tak jsme uchopili do svých rukou trofej florbalového dršmaše!

Proběhlo všechno suprově! A už se všichni těšíme na příští rok.

Míca

TAJNÝ ÚKOL PRO VŠECHNY STAŇÁKY: Kdo zahlásí emailem, po FB, SMS, nebo osobně do oddílovky 28.1. jméno brankáře, který starším odchytal většinu zápasů, bude odměněn 2 hovnivály :)

{jcomments on}