POZVÁNKA: Promítání fotografií a videa z tábora 2022

 /  Ondra Šejtka

Vážení rodiče, mílí táborníci, kamarádi,

zveme vás na oddílovou grilovačku a promítání fotografií a videa z letošního tábora „Hvězdoběžníkův závod napříč galaxií“.

Akce proběhne v pátek 23. září 2022 od 18 hodin v ZŠ Jeseniova, moc se na vás těšíme.

Jak to bude celé probíhat?

Promítání a grilovačka se uskuteční v ZŠ Jeseniova na adrese Jeseniova 96, Praha 3. Vstup do budovy je ze strany přes školní družinu. Zde na vás budou již čekat táborníci, kteří vás pustí dovnitř. Nevstupujte, prosím, do školy jiným vchodem, musíme respektovat domluvu s ředitelkou ZŠ. V pátek 23. září budou probíhat komunální volby a ve škole jsou volební místnosti pro Prahu 3. Očekáváme proto, že ve škole bude více lidí. My se však budeme pohybovat pouze za školou, kde budeme grilovat a poté se přesuneme do jídelny, kde proběhne promítání. Věříme, že se akce vydaří stejně jako v loňském roce.

Od 18.00 budeme grilovat klobásy, hermelíny apod. v 19.00 se přesuneme do školní jídelny a zde proběhne promítání. Promítání bude trvat cca 90 minut.

Rádi bychom vás požádali o potvrzení účasti ve formuláři na odkazu https://forms.gle/ob6BCtcs7kPsQqiw7, abychom věděli, s jakým počtem účastníků máme počítat a kolik občerstvení máme zajistit.).

Moc se těšíme :)