Promítání filmu a fotek z tábora

 /  Jan Černý

Tábor je za námi. Léto jakbysmet. Podzim klepe na dveře a s ním přichází a začíná dlouhé čekání na další léto strávené místo domů v zeleni stromů, kde voní jehličí, jak už o tom ostatně zpívá naše táborová píseň Bělčická. První podzimní den však staňáci řádně odstartovali s nadupaným promítáním opět v ZŠ Jeseniova, kde se nás sešlo asi 70 dětí, rodičů, kamarádů. Před promítáním proběhlo grilování na školním dvorku, kde hladové staňáky čekaly klobásy, hermelíny, ale i další drobné dobrůtky a limonády. Po přibližně hodině jsme se přesunuli do školní jídelny. Cestou jsme prošli kolem bedlivých očí strážců jídelny, kteří měli za úkol nevpustit dovnitř zbloudilé voliče, neboť se ve stejnou dobu zrovna konaly komunální volby.


Promítali jsme na velkém plátně. Venku již byla tma jak v pytli. Na závěr proběhla drobná aktivita s tleskáním.

V jídelně jsme, stejně jako minulý rok, měli připravené sezení, ozvučení a velké plátno, na kterém jsme nejprve promítali výběr fotografií z tábora a posléze proběhla premiéra STAN films s oznámením nové sezóny videí a samotným táborovým filmem. No zkrátka bylo to skvělé, rádi jsme zavzpomínali, jaké to před těmi dvěma měsíci bylo. Oživili jsme vzpomínky, rádi se se všemi při začátku oddílového roku potkali a snad nám to čekání s novým nášupem fotek a videí rychleji uteče.

Postup, jak se dostat do fotogalerie naleznete níže. Videa jsou již přístupná na našem kanálu Youtube. Přejeme příjemnou zábavu!

Jak se dostat k videím a fotkám z akcí a tábora?

K fotkám se dostanete skrz tlačítko FOTOGALERIE v záhlaví webu (tj. úplně nahoře). Fotky z tábora jsou chráněny heslem. Heslo bylo sděleno staňákům a rodičům v e-mailu a v případě potřeby vám ho poskytneme individuálně, ozvěte se :) Video vás přesune na místní hlavní stránku STAN films, kde si buďto můžete videa rovnou pustit, nebo se přes odkaz dostat přímo na náš Youtube STAN films.