Promítání filmu a fotek z tábora

 /  Jan Černý

Další školní rok utekl jako voda. Jsou za námi tábor, prázdniny, teplo a teď dokonce i promítání. Vánoce nám klepou na dveře (nebo alespoň v obchodech to tak začíná vypadat) a než se nadějeme bude za námi i rok kalendářní. Než nás ale zavalí sníh a balící papír, připomněli jsme si v ZŠ Jeseniova (podobně jako minulé roky), jaké to bylo na táboře hezké. Samozřejmě jsme do nostalgického vláčku nenastoupili hladoví. Nejprve jsme naše setkání zahájili grilováním, na kterém na hladové krky čekaly klobásy, hermelíny, ale i další drobné dobrůtky a limonády. Sešlo se nás mimochodem asi 80 staňáků, rodičů a kamarádů. Poté jsme se přesunuli na samotné promítání.

Plné hlediště…

V jídelně jsme, stejně jako minulý rok, měli připravené sezení, ozvučení a velké plátno, na kterém jsme nejprve promítali výběr fotografií z tábora a posléze proběhla premiéra STAN films s oznámením nové sezóny videí a samotným táborovým filmem. No zkrátka bylo to skvělé, rádi jsme zavzpomínali, jaké to před těmi třemi měsíci bylo. Oživili jsme vzpomínky, rádi se se všemi potkali a snad nám to čekání na příští léto s novým nášupem fotek a videí rychleji uteče.

Postup, jak se dostat do fotogalerie naleznete níže. Videa jsou již přístupná na našem kanálu Youtube. Přejeme příjemnou zábavu!

Jak se dostat k videím a fotkám z akcí a tábora?

K fotkám se dostanete skrz tlačítko FOTOGALERIE v záhlaví webu (tj. úplně nahoře). Fotky z tábora jsou chráněny heslem. Heslo bylo sděleno staňákům a rodičům v e-mailu a v případě potřeby vám ho poskytneme individuálně, ozvěte se :) Video vás přesune na místní hlavní stránku STAN films, kde si buďto můžete videa rovnou pustit, nebo se přes odkaz dostat přímo na náš Youtube STAN films.