Promítání filmu a fotek z tábora

 /  Jan Černý

Uběhlo to zase jako voda…

Něco takového si dnes večer řekl téměř každý a je to pravda. Abychom si připomněli, jak jsme na táboře stavěli města a hrady, bojovali s lapky a hledali královskou korunu, sešli jsme se opět na tradičním promítání fotek a táborového videa. Minulý rok nám štěstěna s promítáním nepřála, kvůli viru jsme nakonec promítali pouze na oddílovce, a tak jsme si to letos plně vynahradili. Místo klubovny jsme promítali v jídelně v ZŠ Jeseniova a dopřáli si i malé venkovní grilování. Účast byla veliká, bylo nás přes 80 staňáků, rodičů i kamarádů a náramně jsme si to užili. Už teď se těšíme a také trochu doufáme, že se budeme v průběhu roku vídat na oddílovkách, výpravách a samozřejmě zase za rok na táboře!


Na fotky a videa jsme koukali na velkém plátně.

Postup, jak se dostat do fotogalerie naleznete níže. Videa jsou již přístupná na našem kanále Youtube. Přejeme příjemnou zábavu!

Jak se dostat k videím a fotkám z akcí a tábora?

K fotkám se dostanete skrz tlačítko FOTOGALERIE v záhlaví webu (tj. úplně nahoře). Fotky z tábora jsou chráněny heslem. Heslo bylo sděleno staňákům a rodičům přítomným na promítání a v případě potřeby vám ho poskytneme individuálně, ozvěte se :) Video vás přesune na místní hlavní stránku STAN films, kde si buďto můžete videa rovnou pustit, nebo se přes odkaz dostat přímo na náš Youtube STAN films.