STAN films se vrací v šesté sezóně!

 /  Jan Černý

Konečně je to tady. Nová sezóna videí STAN films začíná! Můžete se podívat na čtyři nová videa, mezi kterými je samozřejmě i táborový film. V tomto článku vám také dáme odpověď na to, co se stalo s plánovanou změnou oddílového loga. Nakonec vám prozradíme, co STAN films chystá.

Je to osm měsíců od doby, co začal tábor, na kterém jsme bojovali s černokněžníkem Mobusem a zachraňovali kouzelnický svět. S naší kamerou jsme samozřejmě byli u toho, ale čert tomu chtěl, že jsme se na cestě zpátky ztratili a celá série nabrala zpoždění. Chcete vědět, co se přesně stalo? Podívejte se na oznámení této sezóny 😊

Přejeme vám příjemné pokoukání a budeme se na vás těšit zase příště! Videa najdete na kanálu STAN films na Youtube, pod tímto článkem a také na stránce VIDEO, kde naleznete všechny informace o oddílovém videu přehledně.

Co se stalo s plánovanou změnou oddílového loga?

V prvé řadě bychom rádi poděkovali všem, kteří poslali své návrhy nebo se jinak zapojili. Bohužel v době, kdy jsme přišli s tím, že chceme měnit logo, přišla první vlna koronaviru, která nám to celé zastavila. Nebýt toho, bývali bychom to dotáhli do nějakého konce. V plánu bylo vyvolat diskuzi mezi členy oddílu (jak vedoucími, tak dětmi i rodiči) o budoucí podobě loga a dalších s tím spojených grafických záležitostech, abychom už na táboře 2020 mohli mít nová oddílová trička.

Diskuze měla proběhnout o velikonočních prázdninách minulý rok, kdy jsme měli vybrat nejlepší návrhy k postupu do druhého kola. Následně bychom dopracovali detaily a zvolili vítěze. Jak už z toho ale vyplývá, tehdy jsme se k tomuto ani nedostali, protože v březnu přišla první uzávěra a veškerý zájem se naprosto oprávněné od tvoření návrhů loga přesunul k daleko podstatnějším věcem jako navykání si na režim online výuky, problémy s hlídáním dětí, popasováním se s totálním uzavřením skoro všeho apod. Tím vlastně celé hnutí za změnu loga tak nějak vyšlo do ztracena.

Na možnou navazující otázku – co bude dál? – v tuto chvíli odpovíme, že nevíme. Vaše návrhy máme uschované a uvidíme, jak se situace ohledně korony vyvine. Do doby, než se situace neuvolní, určitě v tomto směru nic podnikat nebudeme. Je tedy možné, že bychom se k tomu vrátili, až pandemie opadne a budeme moct společně opět podnikat všechny možné akce. Offline.

Co se zrovna chystá?

Na podzim minulého roku jsme naplánovali velké nahrávání táborových písniček. Pamatujete si ještě, jak jsme natáčeli Staňácké zprávy? Tak něco v takovém duchu jsme plánovali, akorát bychom tentokrát nenahrávali obraz, ale zvuk a každý by si odnesl cédéčko s několika největšími hity (Bělčická!). Protože jsme ale museli po báječném létě znovu zavřít, šel i tento plán do šuplíku. V něm ale doufejme dlouho nezůstane, protože jakmile otevřeme, tak to uskutečníme! Všichni si tak budeme moct ve chvílích největšího stýskání po vůni táboráku pustit naše vlastní písničky a připomenout si tak, jaké to tam na tom táboře je, a že se vlastně zase strašně moc těšíme 😊

Za STAN films a všechny vedoucí,

Honza