Staňáci zvou na VODPAL TO!

 /  webmaster

joomplu:127Všechny kamarády zveme na turnaj VODPAL TO!, který proběhne ve čtvrtek 8. května v Českém Šternberku a to celé pod taktovkou Staňáků. Jedná se o turnaj v Gorce Morce a výsledky započítáme do „Mezioddílového víceboje“.

Na akci se společně potkají Staňáci z Prahy, Dakoti a Chippewa z České Lípy, Magneti z Kamenického Šenova, Robinsoni z Poděbrad, Roháči z Kladna a Veverci z Brandýsa nad Labem.

Akce VODPAL TO! proběhne ve čtvrtek 8. května v Českém Šternberku a to přímo na louce zde: http://shortlinks.crdm.cz/vodpalto-mapa. Turnaj bude začínat v 10:00, končit bychom měli do 16:00.

Termín

Sraz na akci bude ve středu 7. května v podvečer na tábořišti U Karla (http://shortlinks.crdm.cz/vodpalto-mapa), nebo ve čtvrtek 8. května do 10:00 na louce, kde se bude hrát VODPAL TO!. Další dny jsou pak libovolně v režii oddílů. Dejte mi prosím vědět, do kdy zůstanete, abych to případně předjednala s majitelem tábořiště.

Ubytování

Pro oddíly, které budou na akci spát, bude nocleh zajištěn na tábořišti U Karla (www.taboristeukarla.cz), kde budeme spát ve vlastních stanech. K dispozici zde budeme mít chemické WC, velký party stan s plynovými lampami, pro případné večerní posezení. Oddíly, které by chtěli dovézt nějaké pečivo ke snídani, si vše mohou objednat u pana správce. Pokud byste tedy chtěli něco na čtvrteční ráno, dejte mi prosím včas vědět. K dispozici je několik ohnišť, je tedy možné opékat buřtíky, nebo tofu a muzicírovat, jak je jen libo. Kemp je ideální pro všechny lovce Fishtróna, kteří zde mohou provádět téměř jakoukoliv z disciplín :)

Doprava

Ideálně vlakem do zastávky ČD Český Šternberk – tábořiště je hned pod zastávkou, cca 20 metrů. Oddíly, které pojedou jen na turnaj ve čtvrtek, mohou vystoupit na zastávce ČD Český Šternberk – zastávka, na louku je to pak trochu blíže, ale asi jen o 10 minut.

VODPAL TO!

Turnaj v Gorce Morce bude probíhat způsobem každý s každým a to 2x 10 minut s 5 minutovou přestávkou. Louka je z tábořiště vzdálená cca 1 km asi 10 minut chůze a je dost velká a tak budeme hrát na dvou hřištích zároveň. V každém družstvu je třeba minimálně 10 hráčů + další náhradníci. Na hru je třeba pálka a tenisáky, to vše zajistíme, pokud byste si však chtěli přivézt pálku vlastní, je to možné, ale musí být dána k dispozici i dalším oddílům. Na hru pak není třeba nic speciálního, běžné sportovní oblečení. Odkaz na pravidla, které samozřejmě na začátku vysvětlíme, naleznete zde: http://www.gorkamorka.ic.cz/oficialnipravidla.pdf. Pokud byste chtěli trénovat a mám informace že indiáni z Lípy trénují a chtěli jste si něco z pravidel ujasnit, určitě se na nás obraťte.

Kdo bude pálit?

Účast potvrdila sedmička oddílů a to Dakoti, Chippewa, Roháči, Robinsoni, Magneti, Veverci a pořádající Staňáci.

Co s sebou: spát budeme ve stanech, tedy nějaký přístřešek, vlastní jídlo, muzikální instrumenty dle uvážení, na hru samotnou není třeba nic zásadního, možná pár tenisáků, ale to vše budeme mít

Kolik to bude stát?

Ubytování: 10 Kč / osoba / noc, 70 Kč / stan / noc – pokud by někdo chtěl zajistit nocleh ve vlakovém vagónu, dejte mi prosím vědět, cena za lůžko je za 130 Kč, celé kupé pak za 550 Kč

Hra: 20 Kč / osoba

Kdo to celé vyhraje?

No tak to je zbytečná otázka…

Co vítěz vyhraje?

Vyhraje putovní trofej, která bude opět z jiného materiálu, než v jiných hrách …

Doprovodný program

Mezi jednotlivými zápasy bude možné prozkoumat místní cukrárnu, restaurace, odvážlivci si splní část Fishtróna při koupání v řece, která je hned vedle, dále je možné navštívit hrad, který se bude celou dobu hrdě klenout nad námi (http://www.hradceskysternberk.cz). Dále je možné zajistit půjčení lodí, půjčovna je nedaleko, vyrazit na kola, nebo na houby :)

Od účastníků bychom potřebovali vyzvědět ještě jednou informaci, kolik vás zhruba dorazí a v jakém termínu zde budete. Dejte nám prosím vědět do neděle 27. března.

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na veškeré Staňáky

Budeme se těšit, za všechny Staňáky

Kačka

{jcomments on}