Tomíci slavili dvacetiny!

 /  webmaster

Ke konci ledna oslavili všichni tomíci 20. narozeniny naší asociace. Oslava se konala v divadle ABC. Téhle parády se účastnilo i několik Staňáků v čele s naší Kačkou seKačkou, která celou akci pořádala. Níže si můžete přečíst postřehy našich milovníků stračen, zkrátka, co si o tom celém myslí… jako první literárně tvořili Jirka Dívka a Zbynďa Pinďa

Jako první se k sepsání odhodlal Jirka Dívka…

V den dvacátých narozenin tomíků se konala oslava v divadle ABC. Na oslavě byly různé koncerty a raut, který byl ke konci oslav. Z oddílu tam bylo jen pár lidí a to: Míca, já, Fífa, Pinďa, Záklon, Záhon, David a Brkos. Ale nejlepší na tom bylo, že to celé pořádala Kačka, naše Kačka, naše Kačka Blandová!!! Nejvíc se mi tam líbila Číňanka s píšťalkou, která pískala a dupala do rytmu. Poté tam byli dudáci, dvě vtipný paní s KPZ (KABELKA POSLEDNÍ ZÁCHRANY) a pak také Véna od Dakotů se svými točivými koulemi, který teda svítily. Na konec byl raut – žranice po celé budově, od chlebíčků až po uzený, mňam!!!

Dívka

A hned po něm přišel článek od Pindi…

V sobotu 22. ledna jsme byli na oslavě 20ti let Asociace TOM. Byli jsme v divadle ABC, kde nejdříve bylo sezení a pak raut (žranice :o) ). Začalo to malým filmem, který byl docela pěkný a pak následovala kapela s ošklivou, ba i přímo nepěknou Číňankou, která se mi moc nelíbila. Posléze točil Véna (od Dakotů, našich kámošů) s POIkami a pak byla přestávka. V druhé polovině programu v sále nastoupila kapela dudáků a pak nastalo předlouhé udělování ocenění, které se protáhlo asi o hodinu. Z celkově dlouhého sezení musím zkonstatovat, že divadlo ABC je úplně na prd, protože tam mají málo místa na nohy. A nakonec přišla vytoužená žranice, kde platilo kdo dřív přijde ten dřív žere. Tak jsme přišli brzo a stejně jsme málo žrali :o). Líbilo se mi tam a doufám že budu moct jít příště zas.

Pinďa

Další účastníci: Fífa, Míca, Záhon, Záklon a David se snad ukáží, co nejdříve. Jejch postřehy se objeví v dalším článečku.

Fotky z oslav naleznete v naší galerii.