Vánoční Sloup, 19.-21.12.2008

 /  webmaster

Michal ožírá stromeček...Letos jsme se vydali pro nadílku do Sloupu v Čechách (19. – 21.12.2008), do naší nejmilejší asociační chalupy. Rozhodli jsme se pro cestu autobusem, ikdyž s tím nemáme moc dobré zkušenosti Frown někteří vědí, že Domíno Laughing Cesta byla nakonec v pohodě, až na výstup v Novém Boru, kde náš velmi „ochotný“ řidič spěchal tak, až nám přebývala jedna krosna!

Naštěstí to Ondra zdařile vyřešil Smile Máme to ale šikovného hlavase Wink Po příchodu na chalupu jsme padli a těšili se na druhý den. Po snídani vyrazili kluci s dětmi pro stromeček. Holky zůstaly u plotny aby se večer vydařil! Nakonec u ní zůstaly až do odjezdu Frown Když se s krásným stromkem vrátili, začali jsme vyrábět ozdoby z bavlnek a zdobit perníčky. Vše jsme navěsili na stromek a vypadal moc krásně. No řekněte sami! Pak jsme šli hrát do velké místnosti hry a v kuchyni už se chystalo na slavnostní večer. Byla to nádhera, když jsme vešli a uviděli krásně prostřeno a pod stromkem plno dárků :o) Večeři jsme snědli rychleji než kdy dřív a začalo se rozdávat. Všichni jsme ve vánoční hře dostali jeden dárek a nakonec ještě každý polštářek a dohromady pro oddíl ještě 2 hry – labyrint a dřevěnou věž. Hráli jsme celý večer a stihli jsme dokonce i naši nejoblíbenější hru na vraha Smile Usnuli jsme ani nevíme jak!

Ráno bylo ošklivé počasí a tak jsme hráli hry uvnitř. Kolem poledne přijel Tomek od Dakotů z České Lípy a přivezl nám Betlémské světlo. Tak jsme ho potom ve velké lucerně dovezli až do Prahy před školu, kde si ho potom připalovali děti i rodiče. Dokonce Pinďu si tatínek vyzvedl na nádraží v Holešovicích, ale jelikož jim světlo cestou zhaslo, přijeli si znovu připálit ke školeCool To je co?

Tak veselé vánoce Smile