Víkend pro starší dalšíma očima

 /  webmaster

joomplu:47Školení, žranice, hry, kytárka… Prostě pohodička na chatě + Pokus o moje první vložení článku na oddílový web :D

Jak už určitě většina z vás ví, vyrazili jsme o víkendu 4. – 6. října na takový menší výlet. Jeli jsme všichni starší patnácti let. Probíhalo to asi tak, že jsme dostali zprávou souřadnice a na ty jsme se museli v určitý čas dostat. Po tom co si někteří mysleli, že máme přijít do lesa, nebo penzionu to Ondra upřesnil a poslal fotku domku (inteligenti už samozřejmě věděli, že jde o chatu Ondrových rodičů).

Všichni jsme v rámci možností dorazili, takže jsme se mohli začít školit :). Výlet byl totiž trošku formou školení o oddílu a všech věcech okolo. Celý večer jsme si povídali o různých hrách a jedli :). Samozřejmě že jsme si pár her i zahráli. Druhý den jsme dostali opět souřadnice, tentokrát místa vzdáleného asi 7 kilometrů od chalupy. Když jsme tam dorazili, zjistili jsme, že tu po starých joomplu:46kolejích jezdí šlapací drezíny. Ty byly fakt parádní!

Po drezínách jsme se vrátili domů a zase jsme si trochu povídali o oddílu. Tentokrát spíš o finančních věcech. Myslím, že ten víkend stál za to a že jsme se hodně přiučili. Doufám, že to někdy zopakujeme a že s námi pojede i někdo další z vás :). 

 

Lukáš

 {jcomments on}