Vyzvědači v Liberci, 14.-17.11.2008

 /  webmaster

To je Jirkův Lešek v kleci...Náš oddíl nikdy na takovéto akci nebyl, proto jsme byli plni očekávání. Pozvání do Liberce od Tomka od Dakotů na hru Vyzvědači jsme přijali s radostí a na maily tipu: „Pražákům, tedy jim my, vesničani, ukážeme!“ jsme reagovali s úsměvem a těšili se na dobrodružství.

Po vysvětlení pravidel byl náš oddíl rozdělen na 2 skupiny – S.T.A.N. a Smraďoši. Nehledejte v našem názvu žádné spojitosti, bylo to první co nás napadlo! Úderné a strach nahánějící názvy, že? Vymýšlet otázky se nám zpočátku nedařilo, ale poradili jsme si s tím v celku dobře. Kupodivu největší potíž nám dělal ježek v kleci. Náš výtvor ale pobavil všechnyByl to urputný boj v temných ulicích města, kdy jsme se schovávali, honili za otázkami a dopadali naše nepřátele z jiných družstev. Užili jsme si přitom moc legrace a poznali spoustu kamarádů z jiných oddílů. Stejné kluky a holky jako my, kteří se nebojí zabojovat a přitom se i pobavit.

Po večerním vyhlášení výsledků, kdy zvrat v pořadí byl opravdu velký (gratulace Magnetům), jsme i my neodcházeli tak zklamáni: 8. a hlavně 6. místo bylo pro nás povzbuzující do dalšího roku. A za rok už budeme chytřejší a zákeřnější tak se těšte! Je to jako pouštění draka, nejdříve povolit a pak přitáhnout! Letos jsme povolili, ale za rok? To přitáhneme až běda a budeme čestně bojovat o titul

Další články o vyzvědačích můžete objevit na stránkách Dakotů, nebo třeba Chippewáků, nebo také Máků

V naší galerii je několik fotek, další fotky lze vidět v Dakotské galerii.