16.-19.11.2017

Během listopadu se bohužel neuskuteční plánovaná akce Vyzvědači v temných uličkách. Organizátorům se nepodařilo sehnat ubytování. Nám to však nevadí a vyrazíme na vlastní výlet. Prodloužený víkend 16.-19.11. budeme trávit v České Lípě v klubovně tamních tomíků.

Odjezd: ve čtvrtek 16. 11. v 18:00 autobusem z Nádraží Holešovice. Sraz bude v 17:30 tamtéž. Prosíme všechny, aby dorazili včas, budeme mít místenky a musíme do autobusu nastoupit jako první.

Návrat: v neděli 19. 11. v 16:55 opět na autobusové nádraží v Holešovicích

S sebou: oblečení na výpravu dle počasí (spodní prádlo, trika, mikinu, pyžamo, tepláky nebo softshelky, bundu, čepici, případně rukavice, boty), pláštěnku, přezůvky do klubovny, čelovku, šátek, spacák, polštářek, karimatku!!!, hygienu, plavky a ručník, případně rukávky (pokud to vyjde, šli bychom se vykoupat), batůžek na výlety, zpěvník, blok a tužku, malé kapesné (do 100 Kč), hrnek, misku, lžíci. Vše prosím zabalte do jednoho zavazadla – ideálně krosny.

Jídlo: svačinu, pití na cestu a večeři na čtvrtek, dále pak nějaké dobroty na snídani (bábovky, koláče, buchty …), dále každý balíček salámu, balíček sýru, libovolnou zeleninu či ovoce, instantní francouzskou polévku.

Účast nám prosím potvrďte nejpozději do pátku 10. listopadu, potřebujeme včas koupit místenky. Pokud víte, že vaše droboť nepojede, napište nám to prosím také.

Ondra