20.-22.11.2015

Další ročník Vyzvědačů je tady! Letos jedeme zkrátka vyhrát :D (ostatně jako každý rok) Letos se vydáme do Mladé Boleslavi. Spát budeme v místní ZŠ a bude tedy nutné mít vlastní karimatku a spacák. Musíme ovšem zabojovat, trofej pro vítěze jsme zatím nezískali. Letos se to určitě změní!

Popis hry pro naše nováčky: Vyzvědači v temných uličkách zvou k dobrodružné hře na městských temných zákoutích, pláccích, náměstích a dvorcích. Oddíly se svým dobře skrytým štábem podnikají výpravy na nepřátelská území, kde prchat je jedinou obranou. Vyzvědači však brání i svůj prostor, kam nesmí proniknout ani noha! Přes deset let tuto napínavou hru připravuje oddíl TOM DAKOTI a umožní prozkoumat tomíkům nejedno krásné město s historickým centrem.

vyzvedači

Sraz: v pátek 20.11. v 16:50 u klubovny, nebo v 17:30 na Hlavním nádraží pod cedulemi s odjezdem (pod jezdícími schody u Burgerkingu)

Odjezd: 17:48 vlakem Os 9514

Návrat: v neděli 22.11. v 16:41na Hlavní nádraží, kolem 17:15 ke klubovně

Cena: 400 Kč

S Sebou: Karimatka, spacák, polštářek, oddílové oblečení, tužku, blok, baterku, vandrovní knížku, hygiena + vítěznou náladu

Jídlo: Na místě je jen malá kuchyňka a tak bude třeba s sebou vzít plecháček, ešus nebo nějakou misku a lžíci. Dále pak večeři na pátek, snídani na oba dva dny.

Účast prosím potvrďte nejpozději do úterý 17.11.

Těšíme se! Staňáci jsou nej!!!