Logo

Ahoj staňáci, rodiče, kamarádi, vedoucí, nadšenci a příznivci našeho oddílu, jsme rádi, že se zajímáte o tuto naší společnou věc. Po letech chceme zase udělat krok kupředu a vizuálně změnit logo oddílu. Lámeme si s tím docela dost hlavu a tak nás napadlo, oslovit vás, totiž naše blízké. A víte proč? Protože oddíl nejsme jen my sami … ale my společně s vámi – našimi parťáky. Rádi bychom získali nápady, ze kterých budeme moci společně se Staňáky vybrat. Chceme logo, na kterém se budeme buď návrhem nebo výběrem podílet všichni.

Pomůžete nám, prosím?

Níže jsou k vidění loga, která jsme měli. Každé má v oddíle své místo a váže se k němu kus oddílové historie. Nápis z hořců vytvořila při vstupu oddílu k tomíkům Šárka Vaněčková někdy kolem roku 2007 a logo s krávou (které jsme vždy říkali stračena) pak náš kamarád Matěj Chour z oddílu TOM Veverk a to v dobách, kdy jsme stračenami vyloženě žili. Doba se ale mění a i my chceme změnu :) Jaké bude tedy to nové logo?

Pro informaci a inspiraci – zde je naše současné a dřívější logo (vpravo).

Pokud jste se dostali až sem a máte chuť nám pomoci, tak skvěle! Tady jsou informace:

  • Nové logo nemusí být jen obrázek. Může to být obrázek s textem, či jen text. To necháme na vaší fantazii.
  • Je jen na vás, jestli chcete vytvořit barevný návrh, nebo chcete jen v rychlosti udělat pár tahů propiskou, jde nám hlavně o nápad.
  • Na formě návrhu nezáleží, prostě nám to nějak dodejte :) Návrh můžete například nakreslit na papír, vyfotit/oskenovat a poslat na e-mail, vytvořit ho na počítači či jinak.
  • Návrhy mohou být anonymní. Pokud jste stydlivější, nemusíte se podepisovat :) Nikdo se vám však smát nebude ani když se podepíšete, každý návrh je cenný.
  • Pokud se vám něco podaří vymyslet, pošlete nám to, prosím na oddil@tomstan.cz, nebo kterémukoliv vedoucímu. Vaše návrhy nám můžete předat i osobně na oddílovkách, či jakkoliv jinak, aby se k nám dostaly.
  • Návrhy bychom rádi shromáždili do konce března. Pak začneme vybírat.

Po skončení výzvy dáme všechny návrhy dohromady a společně se staňáky budeme postupně vybírat ty nejzdařilejší. Třeba mezi nimi bude nějaká vyloženě pecka, nebo nás návrhy inspirují a díky nim dokážeme lépe zadat, co by v logu mělo být. Každopádně můžeme slíbit, že všechny návrhy s úctou uchováme. Určitě pro ně najdeme místo v kronice, stanou se tak součástí oddílové historie.

Tak Staňáci a i vy, parťáci, tužky, štětce, pastelky nebo myši a klávesnice do ruky :) Už teď moc díky za pomoc. STAŇÁCKÁ LOGO VÝZVA začíná!!!

Video k výzvě: